Погодака: 237
Поводом обележавања Недеље сећања и заједништва наставница немачког језика је са ученицима одељења 6-2, 7-1 и 7-2 организовала заједнички одлазак на сладолед.
Деца су радо прихватила ту идеју и радовала се малом излету у центар града. Имали су и мали задатак, а то је да на немачком кажу коју комбинацију сладоледа воле или су појели.
На крају смо се сликали,а акцију посветили свој оној деци и младима који више нису са нама и не могу да уживају у пролећу и радостима које оно доноси.
Изабери школску годину
Најновије
-
ЗАВРШНИ ИСПИТ 2026.
14. јун 2026.
-
"Слободно место" за крај
10. јун 2026.
-
Злато и бронза на „Кенгуру без граница“
07. јун 2026.






