Школска 2021/2022. година

Зонска смотра рецитатора

У петак 17.3.2023. у Центру за културу одржана је Зонска смотра рецитатора.

Ученици виших разреда Растко Ћулибрк, Бојана Киферов, Сара Максимовић и Уна Николић презентовали су своје умеће на изузетан начин. Пратиле су их и подржавале наставница српског језика у пензији Горадана Ђоковић, која увек радо учествује у припреми рецитатора, и њихове наставнице српског језика - Маша Вулетић, Данијела Станковић Ћулибрк и Марија Михајлов Ђорђевић.

Као најуспешније међу њима, жири је проценио наступ ученика петог разреда Растка Ћулибрка, који је добио похвалу за учешће, и ученице осмог разреда Саре Максимовић, која је остварила пласман на Покрајинску смотру у Сечњу. Наступи ових ученика биће поновљени у оквиру обележавања Дана школе, како би већи број људи сведочио њиховим неоспорним талентима.