Школска 2018/2019. година

Велики успех наших ученика на турниру „Мали за велике“

Турнир „Мали за велике“ организовао је Спортски савез општине уз техничку помоћ Установе за спорт Ковин.

Први дан турнира

Први и други разреди

Такмичење је отворено утакмицама у најмалађој категорији, а због кише, уместо на отвореном терену „Ђурине“ школе за мали фудбал, играло се у градској хали.
Првог дана турнира ученици наше школе били су најбољи у конкуренцији првих и других разреда.

У финалном сусрету наши мали фудбалери савладали су ученике „Десанка Максимовић“ резултатом 4:1.

Репрезентација наше школе наступала је у саставу: Урош Јовановић, Ненад Ћурчић, Лука Ђоковић, Лазар Ивковић, Теодор Фораи, Милошевић Теодор, Алекса Крају, Матеја Михајлов, Лука Богдановић , Михајло Николић и Богослав Ареснов.

Михајло Николић проглашен је за најбољег играча.

Трећи и четврти разреди

Тим ученика трећег и четвртог разреда освојио је друго место.

Најбољи стрелац у овом узрасту био је Филип Филеп, а најбољи играч Алекса Радоман.

Други дан турнира

Репрезентација наше школе победник је другог дана турнира „Мали за велике“ у конкуренцији петих и шестих разреда. До тријумфа на турнирунаша школа дошла је победом над вршњацима из плочичке школе „Ђура Филиповић“ 2:0 поготком Матеје Митића и аутоголом Плочичана.

Наша екипа наступила је у саставу: Андреј Бређан, Немања Стојановић, Страхиња Голубовић, Новак Келе, Матеја Митић, Ненад Раденковић, Небојша Ђурчић, Мартин Магда и Јован Вујичин.

Трећи дан турнира

Трећег дана турнира, у мечу за треће место, репрезентација наше школе убедљиво је савладала репрезентацију ОШ „Joван Јовановић - Змај“ (12:5), уз чак осам голова Алексе Добросављевић, који је проглашен најбољим играчем.