Школска 2018/2019. година

Наш будући репрезентативац

Алекса Рнић, ученик седмог разреда наше школе, селектован је да убудуће тренира за репрезентацију Србије. Преко свог клуба Ф.К. Спарта и тренера Марка Шарановића, током марта 2019. у Старој Пазови, имао је прилику да од тридесет троје младих фудбалера буде изабран међу двадесет двоје најбољих. Број одабраних ће се са тренинзима смањивати, али надамо се да ће наш Алекса остати до последњег круга, како би за три године заиграо и утакмице за репрезентацију. Алекса успешно тренира фудбал од 2013. године, добио је пехар „За младу наду“, а са тимом је на турнирима освајао доста медаља. По његовим речима, ова прилика је изузетна и представља му подстрек да настави тренирање и да буде упоран и даље.