"Парадракулоза" за крај полугодишта

Последњи дани полугодишта обележени су, као и увек, заокруживањем тематских целина из наставних предмета и проценом савладавања истих. Ученици се труде да свој успех доведу на што бољи ниво, док им наставници свесрдно помажу у томе како би у празницима сви уживали једнако. Чланови драмске секције су поред овога имали још један посао - позоришну представу "Парадракулоза", која је играна 20.12.2017.за предшколце, а 22.12.2017.за своје другаре из школе. Представа је рађена по тексту Ненада Вулића, који је за потребе школе адаптирала наставница Марија Михајлов Ђорђевић. Прича прати зубобољу чувеног Грофа Дракуле, изазвану нехигијенским навикама, тако да има и едукативни карактер. Укључивање Деда Мраза и његове дружине у сценарио разгалило је све присутне и дало неопходан празнични тон представи. Пре почетка представе наступио је хор наше школе, који је дао диван музички увод у причу и уоквирио ову лепу слику. Глумци су урадили сјајан посао и са најлепшим жељама упућеним свима са завршне сцене обележили крај године и полугодишта.