Последњи дани полугодишта

Цела протекла недеља од 17.12. до 21.12.2018. садржала је претпразничке активности – грудвање за време одмора, растерећеније активности на часовима, прављење украса и честитки, подела пакетића, украшавање учионица и осталих просторија школе, припреме за Новогодишеи школски базар.

У петак од 12.00 до 15.30 одржана је продаја украсних предмета и честитки.

Штандови су постављени у ходнику испред главног улаза. Једна група ученика стоји испред улаза и анимира пролазнике да погледају понуду, док друга група стоји за штандовима у улози продавца. Особље школе често у оваквим приликама купи велики број изложених ситница, али и грађани радо сврате да купују и разгледају што је и забележено на фотографијама.

Последњи дан полугодишта, ученици четвртог разреда, обележили су заједничким дружењем кроз квиз, песму и игре...