Школска 2016/2017. година

У посети Дневном боравку за лица са сметњама у развоју

Ученици седмог и осмог разреда који похађају наставу грађанског васпитања посетили су, у пратњи своје предметне наставнице Ане Албу Савић, Дневни боравак за лица са сметњама у развоју Центра за социјални рад Ковин. Тамо су се ученици упознали са корисницима боравка, са њима се дружили, цртали и бојили, те им уручили новогодишње честитке које су сами израдили, као и скромне поклоне у виду слаткиша и грицкалица. Такође, том су се приликом ђаци упознали са организацијом, начином рада и циљевима ове установе, чиме су комплетирани и реализовани сви циљеви ове посете.

Посета је реализована уочи зимског рапуста, 20.12.2017. Захваљујемо се запосленима у Дневном боравку за лица са сметњама у развоју на срдачној добродошлици и указаном гостопримству.