Школска 2016/2017. година

Заборављене игре

Ученици наше школе су у суботу 23.9.2017. учествовали на манифестацији „Заборављене игре“ која се одржава у Плочици. По одзиву ученика и одраслих из разних школа и околних места јасно је да популарност ове манифестацији годинама постаје све већа. У великој и занимљивој понуди игара (гађање из праћке, кликери на рошу, бунар од шапурина, бацање новчића, слика-бело, круњење кукуруза....) свако је нашао по нешто у чему се такмичио у оквиру групе или појединачно. Међусобно дружење и стицање нових познанстава је допунило сјајан утисак овог суботњег поподнева, а освојене су и бројне медаље и дипломе. Најистакнутији такмичари били су Небојша Ћурчић, Јана Шалипур и Невена Радић са освојеним 1. местом у игри слика-бело, затим Александар Новаков и Страхиња Кривошић који су освојили 3. место у круњењу кукуруза, а Страхиња Кривошић И Јана Шалипур такмичили су се и у бацању новчића где је Јана узела 1, а Страхиња 3. место. Након проглашења победника и послужења за све учеснике, сви су задовољни отишли кућама.