Школска 2021/2022. година

„Млади под контролом.. .Дигитална деменција ! Шта чинити ?

У уторак , 22.11. у Библиотеци „Вук Караџић“ представници  Ученичког парламента присуствовали су интересантној и изузетно корисној промоцији књиге и радионици аутора психолога Недељка Јовића „Млади под контролом...Дигитална деменција ! Шта чинити ?“ .

Теме промоције су : Дигитал нативес , мултитаскинг , самоконтрола , стрес је недостатак самоконтроле ; несаница , депресија , зависност и телесне последице . У другом делу се приступило интерактивној радионици као предуслову инплементације бихејвиоралног уговора као аутентичне мотивације под називом „ Шта чинити ? „ .

Обрађене теме су актуелне , употпуњене животним примерима што се учесницима радионице допало . Психолог Јовић држи предавања и за родитеље и друге заинтересоване , а његову књигу можете наћи у градској библиотеци .

Маша Вулетић