Школска 2021/2022. година

Међународни видео снимак прославе Европског дана језика

Од 2002. године циљ Европског дана језика је промовисање и унапређивање богате  језичке разноликости eвропских језика. Ове године у знак сећања на 20. годишњицу Европског дана језика и на прославу вишејезичности, Европски центар за модерне језике позвао је све заинтересоване да учествују у креирању међународног рођенданског видео снимка.

Ученици 5-2 одељења са својом наставницом енглеског језика Венером Арсенов Бојовић, ове године су одлучили да видео снимком прославе Европски дан језика и учествују у креирању рођенданског видео снимка. Са пристиглих  више од 570 одличних видео записа са европског простора, показао се као  велики редитељски  изазов  креирати рођендански видео, а   изабрати 29 најкреативнијих талената. Наш видео снимак је међу њима и налази на броју 16. и једини је представник наше земље. Отворите линк, завртите точак и уживајте у европској језичкој разноликости.

happyb

Венера Арсенов Бојовић