Школска 2020/2021. година

Јесењи лов на благо (12. септембар 2020; радна субота)

Ученици су 12. септембра имали задатак да се прошетају природом и пронађу прве веснике јесени кроз јесењи лов на благо.

Креативни радови ученика 1-1 одељења

Јевросима Ромић

12.9.2020. oрганизоване су активности сакупљања јесењих плодова и прављење и различитих предмета, слика, животиња.
Као и увек ученици 2-1 одељења били су веома активни, маштовити и веома успешно су испунили постављен задатак- потраге за обележјима јесени.
Све похвале.

Весна Анђелков

Креативци 2-2 одељења
Дела настала у току лова на јесење благо.

Марија Поповић

У оквиру радне суботе 12. септембра ученици у имали задатак да се прошетају природом и пронађу прве веснике јесени кроз јесењи лов на благо.Данас су ученици своје благо донели у школу.Били су врло вредни,маштовити и изузетно креативни.Озбиљно су се посветили овом задатку па смо имали дивне радове на изложби.

Уживајте у радовима ученика 3-1 и 3-2 одељења.

Ђукић Хермина и Корак Снежана

Креативни радови ученика 4-1 и 4-2 одељења

Вања Рајић и Валентина Жеберан

Ученици 4-3 одељења су се у суботу збавили у шетњи, а ово су продукти њиховог рада инспирисани новим годишњим добом које полако, али сигурно долази.

Наташа Николић