Резултати наше школе на TIMSS тестирању 2015. године

Школске 2014-15. Ученици IV-1, учитељице Анђелков Весне садашње VI-1 одељење је учествовало у студији TIMSS тестирања у оквиру кога је из наше земље учествовало 160 основних школа. Тестирање је извршено у циљу унапређења наставе природнох наука у оквиру разредне наставе. Тестиране су знања из математике, физике, биологије и географије.

На сајту наше школе смо већ представили резултате наше земље, 518 остварених бодова изнад просека. Учествовало је 312 000 ученика четвртог разреда из 57 земаља.

Резултати наше школе су изнад просека из свих тестираних области и могу се сагледати из представљених графикона.

Детаљну статистику можете погледати овде
pdf

Ту су и фотографије које ће подсетити ученике на тај дан када је извршено тестирање. Желимо овом приликом да им честитамо на постигнутом висок нивоу знања, са жељом да буду успешни и у даљем школовању.

timss