Дан школе стиже

У току су припреме за недељу у којој се обележава Дан школе. Као и обично, наставници су дали свој предлог активности, чланови Ученичког парламента свој, и скица занимљивих дешавања је направљена. Биће спортских активности, замене улога, квизова...Оно што је битно истаћи је да су матуранти припремили на часовима ликовног дивне витраже које ће понудити другарима, запосленима у школи и грађанство по скромним цена на продајној изложби. Зарађени новац утрошиће се на организацију матурске вечери. Драмска секција вредно ради на припреми нове позоришне представе „Велкам, Лиз“ која ће својим извођењима 30.3. и 31.3.2017. заокружити предстојећу недељу. У пријатном ишчекивању следеће недеље троше се последњи дани текуће.

dan skole priprema